Militária

Tételek száma: 52

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (18mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (18mm) C:XF,VF
32077.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1915. 130 K.u.K. INF. REG. a 2., 51., 62., 63., 64. és 85. ezredek egyes alakulataiból felállított Császári és királyi 103. gyalogezred zománcozott bronz jelvénye, vízszintes tűvel, hátoldalán MORZSÁNYI J. BUDAPEST gyártói jelzéssel (46x37mm) T:1-,2 laza rátét
32078.

1915. "130 K.u.K. INF. REG." a 2., 51., 62., 63., 64. és 85. ezredek egyes alakulataiból felállított Császári és királyi 103. gyalogezred zománcozott bronz jelvénye, vízszintes tűvel, hátoldalán "MORZSÁNYI J. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (46x37mm) T:1-,2 laza rátét

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
9
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2 gyártói tokban T:1- Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2 makers case C:AU NMK 245.
32079.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" gyártói tokban T:1- Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" makers case C:AU NMK 245.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
32080.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF  NMK 295.
32081.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés miniatűr, füllel T:1-
32082.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés miniatűr, füllel T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés miniatűr, fül nélkül, forrasztott tűvel T:2
32083.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés miniatűr, fül nélkül, forrasztott tűvel T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916-1918. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés szalag és kontraszemes karika nélkül, fémjel és gyártói jelzése a fülön T:2 NMK 175.
32084.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés szalag és kontraszemes karika nélkül, fémjel és gyártói jelzése a fülön T:2 NMK 175.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés, eredet mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kissé aranyozás kopott, viseltes állapotú szalaggal  Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration with original ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, with worne ribbon  NMK.: 326.
32085.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés, eredet mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kissé aranyozás kopott, viseltes állapotú szalaggal Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration with original ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, with worne ribbon NMK.: 326.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés, eredet mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kissé aranyozás kopott  Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration with original ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding  NMK.: 326.
32086.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés, eredet mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kissé aranyozás kopott Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration with original ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding NMK.: 326.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
32087.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés második sebesülés után járó mellszalaggal, szalagon Hadirokkant aranyozott Br jelvény (26x12mm), a jelvény viseléséről szóló 1932-ben kiállított igazolvánnyal. Szign.: R. Placht T:2 patina / Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after the first wound, on the ribbon Invalid gilt bronze badge (26x12mm), with bearers ID from 1932. Sign.: R. Placht C:XF patina NMK 328.
32088.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés második sebesülés után járó mellszalaggal, szalagon "Hadirokkant" aranyozott Br jelvény (26x12mm), a jelvény viseléséről szóló 1932-ben kiállított igazolvánnyal. Szign.: R. Placht T:2 patina / Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound, on the ribbon "Invalid" gilt bronze badge (26x12mm), with bearers ID from 1932. Sign.: R. Placht C:XF patina NMK 328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
28

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft