https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Numizmatika/Militaria~2000018/1917-Karoly-Bronz-Katonai-Erdemerem-a-katonai-erdemkereszt-szalagjan-kardokkal-aranyozott-B~II2525219
2525219
32086
408
13000
Military
Numizmatika
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
LeÃrás:
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés, eredet mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kissé aranyozás kopott
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration with original ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding
NMK.: 326.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf