Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000030/Aranyozott-ezustAg-koves-karkoto-jelzett-allithato-hosszusag-max-d-9-5-cm-brutto-4~II2527556
2527556
19172
408
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) köves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, max d: 9,5 cm, bruttó: 4,9 g
: karap_norbert