Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,1 cm, bru... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000030/Aranyozott-ezustAg-fulbevalopar-zold-kovel-jelzett-1-5C3971-1-cm-brutto-5-34-g~II2526708
2526708
19114
408
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kővel, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 5,34 g
: karap_norbert