14021.
408. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 000 Ft
Guiseppe Verdi: Aida. Mailand (Milano), én., G. Ricordi, 307 p. Verdi Aida c. négyfelvonásos operájának kottája. Átkötött illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal, kissé viseltes állapotban.