14024.
408. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 000 Ft
Giacomo Puccini: Die Bohéme (Bohémélet.) Mailand (Milano), 1897., G. Ricordi, 144 p. Német nyelven. Puccini Bohémélet c. négyfelvonásos operájának a kottája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.