13097.
408. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
3 000 Ft
cca 1918-1989 Emlékkönyv, számos kézzel írt bejegyzéssel különböző korokból, rajzokkal, litográfiákkal illusztrálva. Benne olvashatatlan jelzéssel két mű: Reggel; Alkonyat. Akvarell, papír, jelzett, 14x9 cm. Régi szecessziós, fémveretes, zárható füzetben, kulccsal. Kissé kopott borítóval, 19x13 cm