Régi vászonborítású album, benne beragasztott, festményekről készült f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000004/Regi-vaszonboritasu-album-benne-beragasztott-festmenyekrol-keszult-fekete-feher-reproduk~II2509864
2509864
14299
408
Printed Materials
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Régi vászonborítású album, benne beragasztott, festményekről készült fekete-fehér reprodukciókkal, kissé sérült, kopott borítóval, 22,5x17 cm
: karap_norbert