Militária

Tételek száma: 97

cca 1870 Katonai témájú metszetek, 7 db Kriegwesen 7 (taf. 14-18,24-26.) és 2 db Seewesen (taf. 14., 24) feliratú acélmetszettel, közte 1 db színessel (rajta különféle országok tengeri hadi zászlójával), összesen 9 db. Leipzig, F. A. Brockhaus. Acélmetszetek, papír, jelzés nélkül, foxing foltokkal, 26x34 cmx9
13948.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1918 Sankt Pölten, műszaki egység, csoportkép, sarkán törésnyomok, 11×15 cm
13949.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
2 db harci repülőt ábrázoló plakát 40x50 cm egyik sérült
13950.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1942 Díszes dicséret oklevél a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet polgári alkalmazottja, Poddáni József polgári alkalmazott részére, aki több mint 20 éve teljesít szolgálatot a a Térképészeti Intézetnél, pecséttel, aláírással, kis szakadással, gyűrődésnyomokkal, 49x34 cm
13951.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1956 Mozgás azimut alapján. 3 sz. tereptani oktatótábla. Kiadja: a Magyar Néphadsereg Térképész Szolgálata. Nagyméretű, színes nyomat, hajtva, szélén kissé sérült, foltos, 98x68 cm
13952.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1963-1970 Magyar Néphadsereg Vezérkara 3 db oktatótérképe (Zengőtornya, Szegvár). Hajtva, 53,5x49 cm és 85x80 cm közötti méretben
13953.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia kitüntetései 1916-ban. Nagy méretű facsimile nyomat. 60 x80 cm
13954.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1915 Berndorf lövegváza, pik motívummal, réz, kopott, jelzett, m: 25 cm
13955.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1939-1942 Magyar Katonaújság különféle évfolyamainak számai:  1939 II. évf. 36.,48., 50-52. sz.;  1940 III. évf. 1-5. 10-11. sz.; 1941 IV. évf. 7-8., 11-x2,12., 27-33., 50x2,51. sz.;  1942 V. évf. 7., 14.,21-24.,26.,28., 30-37.,39-46, 48-49. sz. + Képes Tábori Katonaújság. 2 száma.;  1943 Képes Tábori Katonaújság 5 száma.;  1944 100. Képes Tábori Katonaújság, rajta Horthy Miklóssal. Változó állapotban, közte szakadt, szakadozott foltos is.
13956.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A térkép méretaránya. Kiadja a Magyar Néphadsereg térképészeti szolgálata. 102x68 cm
13957.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sturmhaubitze (StuH) 42 német II. világháborús rohamlöveg, katonai jármű gyűjtői modellje, eredeti, bontatlan csomagolásban, h: 8 cm
13958.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1945 A Szovjet Sajtóiroda hadijelentése Landsberg, Bartenstein stb. városok elfoglalásáról, szakadásokkal
13959.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft