Militária Tételek száma: 97
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522656
13936
408
Military
cca 1923 Ungvár (ma Ukrajna), egy helyi fényképész által készített műtermi portré, 14x9,7 cm, karton 30,2x20,5 cm 2526185
13937
408
42000
Military
1941 Petrőc, csatatér, vágott albumlapokra ragasztott fotók, némelyik felületi sérüléssel, 25 db, 6×6 és 6,5×8,5 cm-es méretben 2524085
13938
408
Military
Katonai hátizsák + szimatszatyor 2524075
13939
408
Military
Kitüntetett katona fotója. Üvegezett keretben. 34x44 cm 2524300
13940
408
Military
Kiképzési segédlet az óvóhely szakszolgálat állományának kiképzéséhez 75 db dia 2523407
13941
408
Military
Nemes Seydl Jenő (1868-1945) ny. áll. m. kir. tábornok, A kat. Mária Terézia Rend lovagkeresztes vitéze. 1917-ben alezredes, a cs. és kir. 7-ik sz. tábori vadász zászlóalj parancsnoka. Basch Árpád festménye után Senyei József, 1931, Nyomat, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 42×28 cm 2530920
13942
408
Military
1944 Malinovszkij és Tolbuhin szovjet parancsnokok felszólítása Budapest védőihez, átlépési engedély 2191592
13943
408
Military
Gyalogsági kürt díszbojtja, rendszeresítve az 1945 utáni demokratikus Magyar Honvédség, majd 1951. jún. 1.-től a Magyar Néphadsereg korai éveiben, jó állapotban, h: ~3 méter félbehajtva 2530394
13944
408
Military
1941 Horogkeresztes Luftwaffe porcelán tányér KMP. Alján máz alatti fegyvernemi jelöléssel 2531977
13945
408
Military
cca 1940 Budapest térképe, kis hiánnyal 100x77 cm 2522993
13946
408
Military
1940. 32. honvéd zászlóalj tisztikara tabló fotó, kartonon, hátoldalán a nevekkel. Karton méret 29x24 cm 2526295
13947
408
Military
cca 1920 Férfi karddal és kitüntetésekkel, kartonra kasírozott fotó, üvegezett keretben, 14,5×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft