Dekoratív, kissé kopott fa keret, vászonra készült tájkép nyomattal. B... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~14/Dekorativ-kisse-kopott-fa-keret-vaszonra-keszult-tajkep-nyomattal-Belso-meret-46x66-cm~II2522326
2522326
12872
408
Frames
Leírás: Dekoratív, kissé kopott fa keret, vászonra készült tájkép nyomattal. Belső méret: 46x66 cm
: pelikán_kristóf