1971 "125 éves a balatoni gőzhajózás. 1846-1971. M. H. R.T.", emlékpohár, pácolt, sav-maratott, zománcfestett, aranyozott, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, kis karcolásokkal, m: 14 cm