Fényképezőgépek, kamerák, kellékek Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2529786
11929
408
Cameras, film, accesories
Lomo Smena 8M fényképezőgép T-43 40mm f/4 objektívvel, eredeti tokjában 2528216
11930
408
Cameras, film, accesories
Fényképészeti tartozékok, kioldók, objektív alkatrészek, stb. 2528201
11931
408
Cameras, film, accesories
Leica Ernst Leitz Wetzlar Voort f:9,5 cm nagyító lencse. / Enlarger lens 2528193
11932
408
Cameras, film, accesories
Dynar 18 cm, 1:6 objektív műtermi kamerához, kopott. 2528190
11933
408
Cameras, film, accesories
Carl Zeiss Tessar 2,8:50 objektív, előtéttel 2528186
11934
408
40000
Cameras, film, accesories
Zeiss Ikon Universal Juwel 275 harmonikás kamera Zeiss Tessar 1:4,5 f: 15 cm objektívvel, jó állapotban 17x17 cm 1927-1939 között gyártott kultikus kamera, melyet világhírű fotósok, köztük Ansel Adams és Dorothea Lange is használt. Ld: https://lensretro.com/2019/01/27/zeiss-ikon-universal-juwel/ 2530850
11935
408
Cameras, film, accesories
cca 1950 Zeiss Ikon Box Tengor 6x9 cm rollfilmes kamera, Goerz Frontar objektívvel, eredeti bőr tokjával, kissé sérült, kopott, 8x6x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft