1 600 Ft
Nemeskey Andor: Az elmélkedÅ‘ hitszónok. Elmélkedések az év minden vásár- és ünnepnapjára. Bp., 1876., "Hunyadi Mátyás", 2+VI+423+1+IV p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, a borÃtó foltos, kopott, megviselt állapotban, a könyvtest elvált a borÃtótól, de egyben van, kissé foltos lapokkal, de belül ezt leszámÃtva jó állapotban.