15108.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos, gerinc mentén szakadozott.