15002.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
9
Kertész Róbert (1901-1960): Feltámad a félhold I-II. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 1-160 p.,2+161-347+1 p.+32 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Egészoldalas és szövegközti térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borÃtón kis kopásnyomokkal, a felsÅ‘ lapéleken foltokkal.