15147.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Houben: A déli sark meghódítása. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány, a gerincen kis sérüléssel.