15008.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Emlékkönyv a Budapest székesfővárosi IV. ker. Főreáliskola félszázados fönnállásának évfordulójára. Szerk. Kiss E. János. Bp., 1905, Székesfővárosi Házinyomda, VII+116 p. + 2 sztl. lev. + 1 (kétlapos) t.+ 64 (képek az intézet volt tanárai és tanítványainak műalkotásairól) t. Korabeli aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, de belül szép állapotban.