Rózsa György: Régi várképek. Bp., 1955., Magyar Nemzeti Múzeum - Történeti Múzeuma, 14+4 p.+ XXI t. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.