Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1926, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Ötödik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.