A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Sze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000028/A-Horn-kormany-tisztsegviselo-almanachja-1994-jul-15-1998-jun-Szerk-Kordela-Laszlo-Bp~II2530302
2530302
15762
408
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Szerk.: Kordela László. Bp., 1998., Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: nagy_andras