Könyvek: Technika

Tételek száma: 32

17177.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
17179.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Halmos Emil-Galli Csaba: Célunk az autóbusz. Bp., 1989., Ikarusz Művelődési Központ. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
17180.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17181.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pólya Béla: A vízügyi igazgatás kézikönyve. Bp., 1890, Wilckens F. C. és Fia, 4+103+5 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Koós Gábor: Az áruisme kis lexikona, tekintettel a vegytani és mechánikai technologiára. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 27-30. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, 351 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szathmáry István: Játékszerkészítés. Sok mintarajzzal, a borítón fényképpel. Bp., Singer és Wolfner, 1929. Papírkötésben.
17184.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17185.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lukács Simon: Közlekedéstan. Sokszorosított jegyzet Bp., 1920. Műszaki. 150 p. + mellékletek. Egészvászon kötésben, kis sérüléssel
17186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Köteles Viktória: 88 magyar találmány. Bp., 2015., Central Media. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bánhalmi János.Szalay Péter: F-1 Autó modell história 1950-1986. Bp., 1987, MTI. Kiadói kartonált papírkötés.
17189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft