15615.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Lukács László: A sportvilág nagy történetei. Bp., 1962. Sport. Átkötött kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.