Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 17

Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. Bp., [1934], a szerző kiadása (Tolnai-Viktoria-ny.), 320+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kötésen sérülésekkel.
16560.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16561.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ian V. Hogg - John Weeks: Pistols of the world. London,1978, Arms and Amour Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban, az elülső szennylapon tollas jegyzettel.
16562.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig. Bp., [1934], a szerző kiadása (Tolnai-Viktoria-ny.), 320+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
16563.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
9
Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927., Magyarország a világháborúban. A 46. oldaltól, a rövid összefoglaló után: A bajtársak háborus működése és fényképe ezredek szerint. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.
16564.

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927., "Magyarország a világháborúban." A 46. oldaltól, a rövid összefoglaló után: "A bajtársak háborus működése és fényképe ezredek szerint". Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, sérült gerinccel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21
Illésfalvi Péter- Szabó Péter: Erdélyi bevonulás, 1940. Barót, Budapest, 2015. Kiadói kartonálásban
16565.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
G. K. Zsukov. Emlékek gondolatok. Bp., 1970, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16566.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szakály Sándor: Hadsereg, politika, társadalom. Válogatott írások. Bp., 1991, Lánchíd. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16567.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Az egyetemes és magyar hadművészet fejlődése az ókortól napjainkig. Tankönyv. Zrínyi Miklós Katonai Akadémia. Szerk.: Dr. Füzi Imre. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó, 416 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
16568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kossa István: Dunától a Donig. Bp., é.n., Athenaeum, 383 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött, aranyozott gerincű műbőr-kötés, helyenként kissé foltos, ázott lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
16569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Magyar Népköztársaság rendőrsége szolgálati szabályzata. Bp., 1985., Belügyminisztérium. Belső használatra! Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
16570.

A Magyar Népköztársaság rendőrsége szolgálati szabályzata. Bp., 1985., Belügyminisztérium. "Belső használatra!" Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13
16571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft