17357.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Frances Clarke Sayers: Tag-Along Tooloo. Illustrated by Helen Sewell. New York, 1947, The Viking Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel.