Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 174

Bíró Béla: Művészeti alkotások a gimnázium és leánygimnázium III-IV. osztálya számára. I. rész. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 119+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a borítón kis foltokkal.
16625.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Murádin Jenő: A Ferenczy-család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Színes és fekete-fehér képekkel, Ferenczy Károly, Noémi, Béni és Valér műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
16626.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Balogh Jolán: Varadinum. Várad vára. 2. kötet. Művészettörténeti füzetek 13/2. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
16627.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pátzay Pál: Szinyei Merse Pál. Officina képeskönyvek 33. II. kiadás. Bp., 1943, Officina. Kiadói kartonált kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
16628.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, kissé ázott borítóval.
16629.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
16631.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lajta Gábor. Mai Magyar Képzőművészet. 8. Contemporary Art from Hungary. Bp., 2009., Faur Zsófia - Ráday Galéria. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói papírkötés, benne hullámos lapokkal.   A művész, Lajta Gábor (1955-) Munkácsy Mihály-díjas festőművész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
16632.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dombi József: Múzeumok - remekművek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötésben.
16634.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16635.

Kikiáltási ár:
800 Ft
9
A rilai kolostor ikonjai. 14 t + kísérő tanulmány. Bp., 1970. Corvina
16636.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft