Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 174

S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Fondazione István Farkas, 184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gáborjáni Szabó Kálmán: Tél. Fametszetsorozat. Debrecen, 1975, Hajdú-Bihar Megyei Tanács. Gáborjáni Szabó Kálmán grafikáival, eredeti fametszetekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült és kissé foltos papír védőborítóval, lapok alsó sarkai kisebb deformációkkal.
16602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Susanna Sarti: Görög művészet. Ford.: Todero Anna. A művészet története 3. köt. Bp., 2007., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16603.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Jávor Anna: Johann Lucas Kracker. Egy késő barokk festő Közép-Európában. Bp., 2004., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16604.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szolnoki művésztelep 1902-2002. Szolnok, 2001. Kiadói papírkötésben
16605.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A 121 legszebb magyar festmény. Szerk.: Virág Judit, Törő István. Bp., [2011], Virág Judit Galéria, 291 p. Gazdag színes, és fekete-fehér képanyaggal illusztrált, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16606.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória/Cello Press. 255p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16607.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hencze Tamás: Festmények / Paintings. 1963-1997. Hencze Tamás festőművész retrospektív kiállítása. Szerk.: Kozák Csaba, Pócs Péter, Sík Csaba. Bp., 1997, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16608.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Henri Stierlin: Iszlám művészet és építészet. A perzsa építészet Iszfahántól a Tázs Mahalig. Ford.: Babits Péter. Anne és Henri Stierlin fotóival. Pécs, én., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
16609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16610.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Reich Károly: Ceruzarajzok. Reich Károly (1922-1988) által aláírt! Békéscsaba, 1985, szerzői. Kiadói papírkötés.
16611.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Egry József-Takáts Gyula: Víztükör. Rajzok. Versek. Pécs, 1955, Dunántúli Magvető. Benne Egry József rajzaival. Kiadói papírkötés. Megjelent 2400 példányban.
16612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft