Shakespeare összes művei. I-II. kötet. Bp., 1964, Európa, 1585+2 p. +... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000026/Shakespeare-osszes-muvei-I-II-kotet-Bp-1964-Europa-1585plus2-p-plus-1445plus2-p-Kiadoi-aranyozo~II2527087
2527087
17610
408
Leírás: Shakespeare összes művei. I-II. kötet. Bp., 1964, Európa, 1585+2 p. + 1445+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Ritka!
: tánczos_gábor