Rainer M. Rilke: Imádságos könyv. Bp.,1921,Genius. Ford.: Kállay Mikló... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000026/Rainer-M-Rilke-Imadsagos-konyv-Bp-1921-Genius-Ford-Kallay-Miklos-Kiadoi-illusztralt-f~II2524248
2524248
17535
408
Leírás: Rainer M. Rilke: Imádságos könyv. Bp.,1921,Genius. Ford.: Kállay Miklós. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
: hsz