1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Alcott: A kis rózsa hat nagynénje és hét unokaöccse. Átdolgozták: Stahl és Lermont. Ford.: De Gerando Antonina. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Harmadik kiadás. Destez Pál rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal.