Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

Nyírő József 5 műve: Az én népem; Isten igájában; Uz Bence; A sibói bölény; Jézusfaragó ember. (Bp.), é.n., Révai. Kiadói halina-kötés (egy félvászon-kötés), kissé sérült, foltos borítóval.
17611.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Ford.: Dr. Brencsán János. Bp., 1984. Medicina, 491 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.
17612.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Arany János: Buda halála. Hasonmás kiadás Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón réz plakettel, kiadói műanyag védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.
17613.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kós Károly 4 műve, az Erdélyi Szépmíves Céh kiadásában:   Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár,én., Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 t. Kós Károly egészoldalas, eredeti linómetszeteivel. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.;   Kalotaszeg. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben.;   Varjúnemzetség. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh,304 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.;  Az országépítő. Történeti regény. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh,438 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.;
17614.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7 db az Erdélyi Szépmíves Céh kiadott mű: Közte: Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak; Makkai Sándor: Sárga Vihar I-II. köt.; Makkai Sándor: Egyedül; Nyírő József: Havasok könyve; Balázs Ferenc: Zöld árvíz; Kuncz Aladár: Felleg a város felett; Gagyi László: A kiválasztottak. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, változó állapotban, közte kopott, foltos borítóval, 2-3 kötet gerincén sérülésekkel.
17615.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17616.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17617.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6 db modern vicc és tréfa könyv vegyes állapotban.
17618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17619.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Edgar Wallace: A Trója kincse. Pengős regények. Palladis Rt. Budapest, Kiadói papírkötésben. Erősen sérült.
17620.

Edgar Wallace: A "Trója kincse". Pengős regények. Palladis Rt. Budapest, Kiadói papírkötésben. Erősen sérült.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Simonyi Imre: Gyulai krétarajzok. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. 4 lev. Megjelent a Békés Megyei Könyvtár bibliofil sorozatának kiadásában. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Számozott, aláírt példány, (240/250).
17621.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Kosztolányi Dezső: Napjaim múlása. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp.,[1947],Nyugat, 257+2 p. Kiadói félvászon-kötés, eredeti kiadói papír védőborítóban. + Kosztolányi Dezső: Modern költők. II. köt.: Németek. Külföldi antológia a költők arcképével. Bp., én., Révai. Második bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
17622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft