Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 286
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2405060
17575
408
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1962. Móra. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban. 2441968
17576
408
Fekete István: Bogáncs. Regény. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1978, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2446327
17577
408
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban. 2506979
17578
408
Szerk.: Szomaty Viktor. A magyar régészet regénye. Bp., 1970, Panoráma. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. 2405095
17579
408
Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2506989
17580
408
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. 2507032
17581
408
Szerk.: Esze Tamás. Ráday Pál. 1677-1733. Előadások és tanulmányok születésének 300. évfordulójára. Bp., 1980, Református zsinati iroda sajtóosztálya. Kiadói egészvászon kötés. 2389158
17582
408
Charles Dickens: Twist Olivér. Bp., 1932, Révai. Két kötet egy kötetben. Aranyozott kiadói egészvászon-kötés. 2386452
17583
408
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2411284
17584
408
Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés. 2410358
17585
408
Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés. 2405226
17586
408
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft