cca 1880-1900 össz. 7 db vizitkártya aradi és temesvári műtermekből, v... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~21/cca-1880-1900-ossz-7-db-vizitkartya-aradi-es-temesvari-mutermekbol-vintage-foto-kartonon-r~II2531857
2531857
13469
408
Photo
Leírás: cca 1880-1900 össz. 7 db vizitkártya aradi és temesvári műtermekből, vintage fotó kartonon, részben foltos és kopott
: karap_norbert