5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Vollmuth Frigyes (1943-): Kaszáló. Monotípia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, hátoldalán feliratozott, karton széle sérült, 42×30,5 cm