Mátrai Vilmos (1877-1961): Ház a fák alatt, 1930. Akvarell, papír, far... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Matrai-Vilmos-1877-1961-Haz-a-fak-alatt-1930-Akvarell-papir-farostra-kasirozva-Jelzett-~II2524408
2524408
10235
408
Leírás: Mátrai Vilmos (1877-1961): Ház a fák alatt, 1930. Akvarell, papír, farostra kasírozva. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 34x24 cm
: tm