Rudnay Gy jelzéssel: Gémeskút. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Rudnay-Gy-jelzessel-Gemeskut-Pasztell-papir-Uvegezett-serult-fa-keretben-40x50-cm~II2522307
2522307
10602
408
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Rudnay Gy jelzéssel: Gémeskút. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 40x50 cm
: tm