Boldizsár jelzéssel: Ősz a Margitszigeten. Akvarell, papír. Hátoldalán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Boldizsar-jelzessel-Osz-a-Margitszigeten-Akvarell-papir-Hatoldalan-cimmel-feliratozott-2~II2522557
2522557
10615
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Boldizsár jelzéssel: Ősz a Margitszigeten. Akvarell, papír. Hátoldalán címmel feliratozott, 28,5×40 cm. Üvegezett, kissé kopott fa keretben.
: pelikán_kristóf