Bánfi jelzéssel: Tiszamenti táj. Olaj, karton. Hátoldalán feliratozott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2/Banfi-jelzessel-Tiszamenti-taj-Olaj-karton-Hatoldalan-feliratozott-Dekorativ-kisse-kopo~II2531564
2531564
10488
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Bánfi jelzéssel: Tiszamenti táj. Olaj, karton. Hátoldalán feliratozott. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 30,5x39 cm
: tm