Zsolnay virág mintás porcelán gyertyatartó, jelzett, kopásokkal, m: 14... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-virag-mintas-porcelan-gyertyatarto-jelzett-kopasokkal-m-14-5-cm~II2516787
2516787
11218
407
Leírás: Zsolnay virág mintás porcelán gyertyatartó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm
: karap_norbert