MZ Altrohlau I. világháborús propaganda dísz tányér. Ferenc József és... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/MZ-Altrohlau-I-vilaghaborus-propaganda-disz-tanyer-Ferenc-Jozsef-es-Vilmos-csaszar-arckC3~II2519984
2519984
11310
407
Leírás: MZ Altrohlau I. világháborús propaganda dísz tányér. Ferenc József és Vilmos császár arcképével. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 23 cm
: karap_norbert