Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-ZOVA-mintas-vaza-jelzett-kopott-talpan-csorba-es-ragasztas-m-33cm~II2518417
2518417
11169
407
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm
: karap_norbert