Fali dísztányér. Színesen festett, áttört porcelán. Öblében relief, Di... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Fali-disztanyer-Szinesen-festett-attort-porcelan-Obleben-relief-Diana-a-vadasz-istennC5~II2490812
2490812
11164
407
30000
Leírás: Fali dísztányér. Színesen festett, áttört porcelán. Öblében relief, Diana a vadász istennője. Jelzett. Sérült, restaurált. d: 38 cm
: nagy_andras