Cseh Alt Wien kínáló tálka. Matricás, jelzett. kopásokkal d: 13 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Cseh-Alt-Wien-kinalo-talka-Matricas-jelzett-kopasokkal-d-13-cm~II2514838
2514838
11320
407
Leírás: Cseh Alt Wien kínáló tálka. Matricás, jelzett. kopásokkal d: 13 cm
: karap_norbert