3 részes tálaló, kézzel festett porcelán, kopott, sérült, ragasztott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/3-reszes-talalo-kezzel-festett-porcelan-kopott-serult-ragasztott-jelzett~II2516374
2516374
11339
407
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: 3 részes tálaló, kézzel festett porcelán, kopott, sérült, ragasztott, jelzett.
: karap_norbert