Capodimonte leveses tál, kézzel festettporcelán, kopott, csorbákkal, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~5/Capodimonte-leveses-tal-kezzel-festettporcelan-kopott-csorbakkal-jelzett-m-25cm~II2514926
2514926
11135
407
Art-ceramics
Leírás: Capodimonte leveses tál, kézzel festettporcelán, kopott, csorbákkal, jelzett. m: 25cm
: nagy_andras