Militária

Tételek száma: 28

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) Br kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with ribbon C:AU  NMK 250.
31671.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU NMK 250.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. Büszkén áldoztam a Hazáért I. világháborús zománcozott Br patrióta jelvény, hátlapon német nyelvű szerzői jog jelöléssel Ges. Gesch. (35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. Büszkén áldoztam a Hazáért World War I patriotic Br badge with german language Ges. Gesch. copyright mark (35mm) C:AU
31672.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" I. világháborús zománcozott Br patrióta jelvény, hátlapon német nyelvű szerzői jog jelöléssel "Ges. Gesch." (35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" World War I patriotic Br badge with german language "Ges. Gesch." copyright mark (35mm) C:AU

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
31673.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF  NMK 310.
31674.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK 310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:VF,F  NMK 328.
31675.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:VF,F NMK 328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjellel a peremen T:2 patina  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated bronze decoration without ribbon, with BRONZ hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.
31676.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjellel a peremen T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalagon T:2  Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration with ribbon C:XF  NMK 427.
31677.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration with ribbon C:XF NMK 427.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 ph., patina  Hungary 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated bronze decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error, patina  NMK 436.
31678.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 ph., patina Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated bronze decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error, patina NMK 436.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2  NMK 428.
31679.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:2 NMK 428.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 zománchiba Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error 1/a.
31680.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 zománchiba Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error 1/a.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina  Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina  NMK 429.
31681.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1948. 48-as Díszérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled bronze decoration on ribbon C:XF small enamel error NMK 528.
31682.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled bronze decoration on ribbon C:XF small enamel error NMK 528.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft