Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 196

Pálfy Gusztáv (1942-) DN MÜSZI Díj bronz díjplakett (98mm) T:2
30643.

Pálfy Gusztáv (1942-) DN "MÜSZI Díj" bronz díjplakett (98mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly) egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer) one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.
30644.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Pátzay Pál (1896-1979) 1945. Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV kétoldalas Br emlékérem, peremen LUDVIG gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2
30645.

Pátzay Pál (1896-1979) 1945. "Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV" kétoldalas Br emlékérem, peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
30646.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Rajki László (1939- ) 2000. Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-
30647.

Rajki László (1939- ) 2000. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Rajki László (1939-) 2013. Orosháza Városért kétoldalas, öntött Br díjérem (100mm) T:1-
30648.

Rajki László (1939-) 2013. "Orosháza Városért" kétoldalas, öntött Br díjérem (100mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Reményi József (1887-1977) 1931. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 Br emlékplakett, hátlapon 1931. I. 11. Futóverseny I. oszt. I. gravírozással (49x62mm) T:2 HP 2210.
30649.

Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br emlékplakett, hátlapon "1931. I. 11. Futóverseny I. oszt. I." gravírozással (49x62mm) T:2 HP 2210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina
30650.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. ...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SU2
30651.

Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SU2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
30652.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Sülle Mária 2000. A Magyar Állam 1000 éves Ag emlékérem (~35g/0.925/42,5mm), körülötte aranyozott Br 2001 Naptár érem dísztokban T:1-,2 (PP) patina
30653.

Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" Ag emlékérem (~35g/0.925/42,5mm), körülötte aranyozott Br "2001 Naptár" érem dísztokban T:1-,2 (PP) patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 (2xklf) ezüstpatinázott Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
30654.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" (2xklf) ezüstpatinázott Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1- Adamo ZE2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft