Győrfi Sándor (1951-) 1992. "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" Br emlékérem (42,5mm) + "Szent István híd - Szolnok 1992. augusztus 20 / Jász-Nagykun-Szolnok Megye" aranyozott Ag emlékérem (36,59g/0.835/42,5mm) T:1,1 (eredetileg PP)
Hellebrand Béla (1882-1965) 1938. "Szent István" Br emlékérem peremen "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. "STEPHANVS R S HUNGARIAE / REGNVM OBTINVIT COELESTE STRIGONII - MXXVIII" (69mm) T:1-
Hungary 1938. "St. Stephen of Hungary" Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG BP" on the edge. Sign.: Béla Hellebrand (69mm) C:AU
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU
HP 2869.
Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina