Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 44

Olaszország 1928. Benito Mussolini - Corvin Mátyás Társaság Br emlékérem. Szign.: Livia de Kuzmick (50mm) T:1- Italy 1928. Benito Mussolini - Mathias Corvinus Society Br commemorative medallion. LA MATTIA-CORVINO A BENITO MUSSOLINI. Sign.: Livia de Kuzmick (50mm) C:AU
31650.

Olaszország 1928. "Benito Mussolini - Corvin Mátyás Társaság" Br emlékérem. Szign.: Livia de Kuzmick (50mm) T:1- Italy 1928. "Benito Mussolini - Mathias Corvinus Society" Br commemorative medallion. "LA "MATTIA-CORVINO" A BENITO MUSSOLINI". Sign.: Livia de Kuzmick (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Olaszország 1961. X. Nemzetközi Reumakongresszus, Róma, 1961 kétoldalas Br emlékérem. Szign.: V. Catenacci F. Near, Lorioli gyártói jelzéssel (60mm) RERVM ABDITA MONSTRAT - X CONGRESSO INTERNAZIONALE DI REVMATOLOGIA 3-7 SEPTEMBRE 1961 ROMA / DOMINICVS COTVNNIVS T:1- ph. Italy 1961. 10th International congress of rheumatism, Rome, 1961 two-sided Br medallion. Sign.: V. Catenacci F. Near, with Lorioli makers mark (60mm) RERVM ABDITA MONSTRAT - X CONGRESSO INTERNAZIONALE DI REVMATOLOGIA 3-7 SEPTEMBRE 1961 ROMA / DOMINICVS COTVNNIVS C:AU edge error
31651.

Olaszország 1961. "X. Nemzetközi Reumakongresszus, Róma, 1961" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: "V. Catenacci F. Near", "Lorioli" gyártói jelzéssel (60mm) "RERVM ABDITA MONSTRAT - X CONGRESSO INTERNAZIONALE DI REVMATOLOGIA 3-7 SEPTEMBRE 1961 ROMA / DOMINICVS COTVNNIVS" T:1- ph. Italy 1961. "10th International congress of rheumatism, Rome, 1961" two-sided Br medallion. Sign.: "V. Catenacci F. Near", with "Lorioli" maker's mark (60mm) "RERVM ABDITA MONSTRAT - X CONGRESSO INTERNAZIONALE DI REVMATOLOGIA 3-7 SEPTEMBRE 1961 ROMA / DOMINICVS COTVNNIVS" C:AU edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Olaszország ~1980. Szent Maximilian Kolbe kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (44mm) T:2 Italy ~1980. S. Massimiliano M. Kolbe two-sided, silver patinated Br medal (44mm) C:XF
31652.

Olaszország ~1980. "Szent Maximilian Kolbe" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (44mm) T:2 Italy ~1980. "S. Massimiliano M. Kolbe" two-sided, silver patinated Br medal (44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Románia 2002. Fehér megye létrehozásának 10. évfordulója kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- Romania 2002. 10 ani de la Constituirea Judeţean Alba two-sided Br medallion (60mm) C:AU
31653.

Románia 2002. "Fehér megye létrehozásának 10. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- Romania 2002. "10 ani de la Constituirea Judeţean Alba" two-sided Br medallion (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1978. LTI (Leningrádi Technológiai Intézet) 1828 kétoldalas Br plakett (44x44mm) T:2 Soviet Union ~1978. LTI (Leningrad Technology Institute) 1828 two-sided Br plaque (44x44mm) C:XF
31654.

Szovjetunió ~1978. "LTI (Leningrádi Technológiai Intézet) 1828" kétoldalas Br plakett (44x44mm) T:2 Soviet Union ~1978. "LTI (Leningrad Technology Institute) 1828" two-sided Br plaque (44x44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
31655.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vatikán DN A Vatikán kincsei - XVI. Benedek Pápa multicolor fém emlékérem (40mm) T:1 (eredetileg PP) Vatican 2005. Treasures of the Vatican - Pope Benedict XVI multicolour medallion (40mm) C:UNC (originally PP)
31656.

Vatikán DN "A Vatikán kincsei - XVI. Benedek Pápa" multicolor fém emlékérem (40mm) T:1 (eredetileg PP) Vatican 2005. "Treasures of the Vatican - Pope Benedict XVI" multicolour medallion (40mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1981. Csajkovszkij kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem a szovjet-mongól űrprogram emlékére (60,5mm) T:1-
31657.

~1981. "Csajkovszkij" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem a szovjet-mongól űrprogram emlékére (60,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft