14004.
407. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Ádám Jenő: A muzsikáról. (Zenei alapismeretek). Bp., 1954, Zeneműkiadó Vállalat. 291 p. Számos kottával. Sérült kiadói félvászon-kötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, néhány lap kijár.